Blog o sportowych wydarzeniach w powiecie giżyckim.

poniedziałek, 16 listopada 2015

Piłka nożna -IV liga

Trzy punkty po raz ósmy

Po raz ósmy w tym sezonie mecz w IV lidze wygrały Mamry Giżycko. W Święto Niepodległości Giżycczanie ograli 4:1 DKS Dobre Miasto.

Zwycięstwo z Dobrym Miastem było do przewidzenia, ale nikt za darmo punktów nie oddaje. Rywale długo stawiali zaciekły opór. W pierwszej odsłonie dopiero w 44. minucie Mariusz Machniak otworzył wynik spotkania.

Po wyjściu z szatni drugi gol dla giżycczan padł w 65. minucie. Na listę strzelców wpisał się Kamil Kamiński. Goście 10.minut przed końcem zdołali pokonać bramkarza "Gieksy". DKS złapał kontakt i wprowadził nieco nerwowości w szeregi futbolistów znad Niegocina. Sytuację kilkadziesiąt sekund później uspokoił niezwykle bramkostrzelny obrońca Przemysław Łapiński. "Kropkę nad i" postawił w 86. minucie Mariusz Machniak. Mamry z dorobkiem 29. punktów jesienną część ligi zakończyły na znakomitym szóstym miejscu.